Už máte vaše staré dveře okoukané? https://conovehonakopci.cz/?p=588 ? Tak je čas pořídit si nové! Dveře dělají domov domovem a vy se zde přece chcete cítit spokojeně. od nás jsou skvělou volbou.
Nezvládnete vybrat interiérové dveře sami ? Nic se neděje! Zavolejte na naši linku, nebo přímo navštivte naši prodejnu. Naši specializovaní technici Vám rádi předvedou širokou nabídku dveří a s výběrem vám pomohou. Dveře dodáváme ve všech normovaných rozměrech stavebních otvorů. Zvolit můžete z mnoha řešení – plné nebo prosklené dveře, z různých dekorů a povrchových úprav. Nabízíme také celoprosklené dveře a pro úsporu místa v bytě také posuvné dveře na stěnu.

U nás také podlahy

Ke dveřím dodáváme dveřní kování. Na výběr je široký sortiment klik v provedení štítkovém nebo rozeta. Pro náročné zákazníky je možnost mít interiérové dveře včetně obložek ve stejném provedení. Dalším nabízeným sortimentem jsou plovoucí podlahy a to laminátové nebo dřevěné. Vybírat můžete z velké řady dekorů. Nakupujte u nás a budete spokojeni.

Breberky - modern
</div>


            <div class=
Je čas pořídit si nové!
Ohodnoťte příspěvek